Loading...
Hakkımızda 2019-03-21T11:31:16+00:00

Hakkımızda

Biz, Atari salonunda size ödünç jeton veren arkadaşınızız. Tüm boş vakitlerinizi ve hafta sonlarınızı birlikte geçirdiğiniz, saatlerce oyun oynadığınız, ikinci koldaki kişiyiz. Aile büyüğünüzün hediye ettiği kara kutu ( Atari 2600) veya Amiga, Nintendo gibi oyun konsollarını ilk aldığında gözüne uygu girmeyen, cihazı açtığında, oyunun açılıp açılmayacak mı endişesi yaşayan, oyun kartuşunu veya kasetini beraber üflediğiniz aynı kişileriz.

Şayet kol veya tuşlar bozulursa ailem bana kızar diye korkan, uzun süre atari oynayınca TV nin bozulacağını düşünüp paylayan ailenin çocuklarıyız biz.

Sevgimizi ve tutkumuzu işimize dönüştürdük. Sadece nostalji sevenlerin değil, genç arkadaşlarımızın da Arcade kültürü ile tanışması ve bizlerin zamanında aldığı, şimdilerde ürettiğimiz ürünlerde yad ettiği bu özel anıları, onlarında keşfetmesini ve yaşamasını istiyoruz.

Ürünlerimizi sevgiyle kendimiz üretiyoruz, arcade dünyasındaki gelişmeleri ve trendleri takip ediyor, bir oyuncunun ihtiyaç duyabileceği her şeyi ürün yelpazemize eklemeye çalışıyoruz. Tüm ürünlerimiz faturalı ve 2 yıl garantili olarak sunulmaktadır.

Ürünlerimizi beğeneceğinizi umarız.
Arcadenostalji Ekibi.